movies

Neváhej a zavolej /For a good time,call/

21. května 2013 v 17:17 | Kali
Komedie, 2012

#obsah: Lauren zrovna dostala kopačky od svého přítele, který musel za prací do Itálie, a tak hledá nové bydlení, k tomu jí dopomůže její přítel ze střední školy Jesse, který se přátelí s Katie, která má prořízlou pusu a je přesným opakem Lauren. Obě dívky se od jisté doby nesnášejí a tak ani jedna není nadšená z myšlenky, že spolu budou bydlet, nakonec se jejich nenávist přemění v přátelství, kterému tak trochu dopomůže fakt, že Lauren zjistí, že Katie pracuje na erotické lince a protože je Lauren zběhlá v obchodních záležitostech, rozhodne se Katie pomoct se zřízením vlastní erotické linky.

#mé hodnocení: Po pravdě, ani jsem si nemyslela že to bude nějaký skvělý film, ale chtěla jsem to vidět. A celkem mě to překvapilo. Je to vtipný, má to hezkej konec, ale taky to je celkem sprostý:-D. Ale to mi nevadí, už jsem si zvykla:-D:-D. Takže to můžu zhodnotit, jako další skvělý film, který jsem v poslední době viděla. Jelikož už jsem dlouho nepřidala recenzi na film, tak tady je a doufám že vás zase přiměje k tomu, abyste se na něj podívali:-). Tento film (jako každý), doporučuji ke shlédnutí. Zasmějete se, to vám zaručuju:-D.

Už jsi ten film viděl/a? Líbí se ti?:-)

Nic nás nerozdělí /The Impossible/

2. května 2013 v 22:45 | Kali
Tumblr_mi5ahitgnv1qlhck1o2_500_large
Katastrofický//Thriller//Drama//Historický, 2012
Trailer

#obsah: Nic nás nerozdělí vypráví nezapomenutelný osud rodiny, která se spolu s desítkami tisíc dalších lidí z nejrůznějších koutů světa ocitne v epicentru jedné z nejničivějších přírodních katastrof posledních let. Možná právě v momentech absolutního zoufalství, plných lidského utrpení, se v lidech začínají probouzet lepší vlastnosti a nastává situace, kdy je naprosto přirozené projevit soucit, odvahu i pomoci těm, kteří to potřebují. Mariina rodina je sice rozdělená (s Mariou zůstává nejstarší syn, další dva synové jsou s Henrym), ale ani na okamžik to nikdo z nich nevzdá, usilovně hledají jeden druhého a přitom pomáhají ostatní přeživším. Film Nic nás nerozdělí ukazuje pravdivý příběh lidské vytrvalosti, odvahy, lásky a neotřesitelné víry v sebe sama.

#mé hodnocení: Tohle je rozhodně ten nejsilnější a nejsmutnější film, co jsem kdy viděla. Nemyslela jsem si, že to bude nějakej skvělej film, jak všichni říkali. Ani jsem nevěděla o čem to je, pak jsem si ale přečetla obsah a hned jsem se na to musela podívat. Ráda si pobrečim u filmu a u tohodle to vážně nechybělo. V podstatě jsem nedělala nic jinýho (:D). Doporučuju tenhle film všem, kdo to ještě neviděl a taky těm, kteří si rádi u filmu pobrečí ^^

Už jsi ten film viděl/a? Líbí se ti? :-)

Poslední píseň /The Last Song/

27. dubna 2013 v 12:35 | Kali
Large
Drama//Romantický, 2010
Trailer

#obsah: Veronice se zhroutil celý svět, když se její rodiče rozvedli a otec se odstěhoval z New York City do přímořského Tybee Island v Gerogiane. Tři roky poté v ní stále přetrvává vztek a zklamání, na oba rodiče, ale hlavně jejího otce. Matka však rozhodne, že bude pro všechny nejlepší, pokud Veronika stráví léto u svého otce... Příběh plný lásky, hledání a porozumění, který zlomí naše srdce.

#mé hodnocení: Tohle je jednoznačně můj nejoblíbenější film. Miluju romantický filmy,dojáky,když tam hraje nějakej pěknej kluk,má to skvělej děj,dobře se u toho pobrečí. Všechno tohle ten film splňuje. Když je nálada na dvě věci, nejlíp se u toho brečí, ale ikdyž máš náladu,že by ses furt smála, pořád u toho musím brečet, je to hodně silnej film. Doporučuji všem, kteří ho ještě neviděli, ale řekla bych že spousta lidí to už vidělo:)

Viděl/a jsi ten film? Tvůj názor? :)

Large

 
 

Reklama